Projekt asszisztens (banki informatika)

Lezárva Kiadva: Jun 6, 2014 Kiszállításkor fizetve
Lezárva Kiszállításkor fizetve

Projekt asszisztenst keresünk banki informatikai megoldás bevezetéséhez

Azonnali kezdéssel, első körben 2 hónapra, de lehetőség szerint hosszú távon – Budapesti helyszínnel.

Feladataid lesznek:

• Projektszervezés és adminisztráció

• Részvétel az ügyfélmegbeszéléseken

• Az üzleti igények adminisztrációja, nyilvántartása

• Felhasználói kézikönyv, illetve oktatási anyagok készítése

Elvárásaink vannak, méghozzá:

• Jó kommunikációs készség

• Szervezőkészség, koordinatív képesség

• Alapvető számítógépes ismeretek (WORD, EXCEL)

Előny ha

• Rendelkezel helyzetfelismerő képességgel, problémamegoldó képességgel, és határozott vagy

• Van némi rendszerszervezői, kézikönyv írói, és/vagy projektadminisztrációs tapasztalatod

• Ágazati ismereted az IT, és/vagy banki területen

• Jól tudsz angolul – képes vagy a feladataidat legalább részben angol nyelven is ellátni

Amit cserébe kapsz

• Versenyképes fizetés, elismerés, karrierlehetőség

• Szakmai kihívás, fejlődési lehetőség és tapasztalat, változatos, kommunikatív munka

• Kulturált, barátságos munkakörnyezet, munkakultúra, lelkes csapat. (Na jó, a csapatot nem kapod meg, de dolgozhatsz velük.)

Amennyiben nem félsz a kihívásoktól és megmérettetéstől, valamint úgy érzed, van még mit tanulnod, akkor nosza, jelentkezz, és küldd el a fényképes önéletrajzodat. Az önéletrajz mellett várunk egy rövid motivációs levelet, szóval hogy mik az erősségeid, mi a fontos Neked, és mik a rövid és középtávú céljaid. Aztán majd meglátjuk, mi sül ki belőle.

Excel Műszaki írás Virtuális asszisztens Word

Projektazonosító: #6036993

A projektről

3 ajánlat Távolról teljesíthető projekt Utoljára aktív: Jul 13, 2014

3 szabadúszó tett átlagosan 1333€ összegű árajánlatot erre a munkára

zoral0

Még nem kapott javaslatot

€1250 EUR 3 napon belül
(0 vélemény)
0.0
kova311

Szia! Érdekel a munkalehetőség. Felsőfokú műszaki végzettséggel rendelkezem. Az önéletrajzomat , ha megadsz egy email cimet, el tudom küldeni. Üdvözlettel, Kovács Gábor

€1500 EUR 3 napon belül
0.0
gonczi66

0.0