Senior Marketing Manager

Lezárva Kiadva: 3 évvel ezelőtt Kiszállításkor fizetve
Lezárva

A DiabTrend startup cukorbetegeknek fejleszt AI alapú, algoritmussal kiegészített alkalmazást iOS és Android okostelefonokra.

Csapatunkba keresünk az alábbi szempontok alapján Senior Marketing Managert.

Feladatok, munkák:

- B2C online marketing stratégia építése és kivitelezése

- A stratégia megvalósításának folyamatos monitorozása, felelve a célkitűzések teljesítéséért, a marketingre fordítható források hatékony felhasználásáért

- Digitális marketing kampányok, reklámok, hirdetések megtervezése, létrehozása, menedzselése és optimalizálása különböző csatornákon (GoogleAds, Facebook, Instagram, stb.) a digitális marketing specialista együttműködésével

- Weboldal tartalomfejlesztés, SEO, PPC, Display hirdetések, Social Media, e-mail marketing, blog és PR cikkek írása, linképítés

- Márkaépítés, az értékesítési célok támogatása, értékesítést támogató anyagok szerkesztése (brosúrák, stb.) a grafikussal és a digitális marketing specialistával együttműködve

- Fő szakmai rendezvényeken cég képviselete a sales igazgatóval együtt

- Versenytársak jelenlétének monitorozása, elemzése – az elemzések alapján versenyképes marketing ötletek kidolgozása

- Közösségi média trendek folyamatos nyomon követése

- Kapcsolattartás a sajtó képviselőivel

- Ügyfél elégedettségi csoport kialakítása, menedzselése

- Egyszerű riportok, elemzések és beszámolók készítése

- Felel a marketing csapat vezetéséért, fejlesztéséért, eredményességéért

Elvárások:

- Felsőfokú szakirányú végzettség marketing területen

- Legalább 5 év nemzetközi B2C online marketing tapasztalattal rendelkező

- Online tartalomszerkesztő gyakorlat, kiváló szövegírási képesség

- Kreatív attitűd, proaktivitás, precizitás, igényes, eredmény-orientált, flexibilis hozzáállás, önálló munkavégzés

- Fiatalos lendület

- Google Ads, Google Analytics és Facebook Hirdetéskezelő magabiztos kezelése

- Vizuális érzékenység, képi megfogalmazás képessége

- Kiválló elemzői és kommunikációs készség

- Haladó szintű Excel ismeret

- Angol nyelv felsőfokú ismerete (szóban és írásban egyaránt)

Előnyök

- Egészségügyi és/vagy IT szektorban való jártasság

- Design programok gyakorlati ismerete (Figma stb.), Adobe programcsomagok gyors, hatékony, precíz használata (Photoshop, Illustrator, InDesign)

- Szenvedélyes rajongás az online marketing és technológiai újításokért

- Nemzetközi B2B tapasztalat

Amit kínálunk:

- Versenyképes fizetés

- Dinamikusan fejlődő, stabil vállalat

- Nagy potenciállal rendelkező cég

- Fiatalos környezet

- Céges laptop

- Rugalmasság

Szükséges tapasztalat:

Legalább 5 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

Főiskola

Szükséges nyelvtudás:

Angol (Felsőfok/tárgyalóképes szint)

Foglalkoztatás jellege:

Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Budapest

Facebook Marketing Marketing Strategy Weboldal menedzsment Márkaépítés Google Analytics

Projektazonosító: #27507030

A projektről

Távolról teljesíthető projekt Utoljára aktív: 3 évvel ezelőtt